Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2022

 • Żydzi Biecza - pamięć o ludziach i wydarzeniach – spotkanie z Krzysztofem Przybyłowiczem
  25 kwietnia 2022

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach cyklu „Rozmowy o regionie” zaprasza na prelekcję „Żydzi Biecza w literaturze, wspomnieniach i relacjach”. Gościem spotkania będzie Krzysztof Przybyłowicz, badacz historii, autor książek „Żydzi Biecza” i „Cmentarz żydowski w Bieczu”, lider Forum Dialogu.

 • Juniwersytet: Mapa marzeń
  23 kwietnia 2022

  23 kwietnia 2022 r. gościem Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego była ilustratorka książek dla dzieci Magdalena Kozieł-Nowak.

 • Juniwersytet: Warsztaty z ilustratorką Magdaleną Kozieł-Nowak
  23 kwietnia 2022

  W sobotę 23 kwietnia 2022 r. dla dzieci z Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego odbędą się warsztaty z ilustratorką Magdaleną Kozieł-Nowak na podstawie książki Mirosława Wlekłego "Przygoda dzika Toniego Halika".

 • Projekty: Pociąg pełen marzeń
  22 kwietnia 2022

  22 kwietnia 2022 r. członkowie Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle spotkali się z Magdaleną Kozieł-Nowak – ilustratorką, autorką oprawy graficznej książek dla dzieci, malarką.  Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Biblioteka zawsze po drodze”.

 • Projekty: Tuwimowo – warsztaty literacko-artystyczne z Magdaleną Kozieł-Nowak
  22 kwietnia 2022

  22 kwietnia 2022 r. gościem Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle będzie ilustratorka Magdalena Kozieł-Nowak. Spotkanie zainauguruje projekt „Biblioteka zawsze po drodze” realizowany przez MBP w Jaśle w jubileuszowym roku 75-lecia istnienia Instytucji.

 • Akcja Żonkile 2022 w jasielskiej Bibliotece
  19 - 27 kwietnia 2022

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wzięła udział w akcji Żonkile, organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, upamiętniającej wybuch 19 kwietnia 1943 roku powstania w getcie warszawskim.

 • Akcje: Bierzemy udział w akcji Żonkile
  19 - 25 kwietnia 2022
  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle bierze udział w akcji Żonkile organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, upamiętniającej wybuch 19 kwietnia 1943 roku powstania w getcie warszawskim. Motywem przewodnim dziesiątej jubileuszowej edycji jest miłość i jej różne oblicza w czasie Zagłady
 • Projekty: Biblioteka zawsze po drodze
  14 kwietnia 2022

  Z radością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację działań promujących czytelnictwo, a także wzmacniających rolę biblioteki jako jednego z ważnych ośrodków lokalnego życia kulturalnego. Nasz projekt uzyskał drugi wynik na liście na ponad 700 wniosków!

 • Juniwersytet: Warsztaty z robotyki
  09 kwietnia 2022

  12 marca i 9 kwietnia 2022 r. studenci Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego poznawali podstawy robotyki i programowania.

 • Godziny pracy Biblioteki w okresie świątecznym
  08 kwietnia 2022

  Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem pracy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w okresie świątecznym

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz