Aktualności - archiwum 2010

• Poeci ludowi w MBP w Jaśle
    30 września 2010
    30 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina”.
  • Poezja jest fajna! – czyli Poetycki Happening w Jaśle
    24 września 2010
    24 września 2010 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przygotowała dla dzieci niecodzienne atrakcje. Przeszło sześćdziesiąt młodych Jaślan wzięło udział w Poetyckim Happeningu, który uświadomił im, że „poezja jest fajna”.
  • Warsztaty internetowe
    24 września 2010
  • Spotkanie DKK
    21 września 2010
    Wrześniowa dyskusja o książkach odbyła się pod znakiem kobiecych losów wobec nieoczekiwanego – życia i śmierci w powieściach: „Żona Adama” M. Rakusy i „Pudełko ze szpilkami” G. Plebanek.
  • Spotkanie z Janem Tulikiem
    21 września 2010
    21 września 2010 r. w Czytelni Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie literackie z Janem Tulikiem. Autor spotkał się z blisko siedemdziesięcioosobową grupą dzieci, by przybliżyć im legendy z Beskidu Niskiego.
  • Spotkanie z Joanną Papuzińską
    15 września 2010
    Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle kolejny raz sprawiła wielka przyjemność młodym czytelnikom. 15 września 2010 roku zaprosiła ponad 100 jasielskich uczniów na spotkanie z Joanną Papuzińską –autorką wielu książek dla dzieci.
  • Jaślanie również latem dużo czytają
    05 września 2010
    Jaślanie dużo czytają, także podczas upalnego lata. Podczas wakacji średnio 300 osób dziennie wypożycza książki w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle
  • ANI-MUSZ górą czyli podsumowanie projektu Lacrosse
    05 września 2010
    Wspaniała zabawa, mnóstwo satysfakcji, nowe znajomości, odkryte w sobie zdolności i pomysły na przyszłość to bilans projektu „Lacrosse”, zrealizowanego przez Nieformalną Grupę Młodzieży ANI-MUSZ ze środków europejskiego programu „Młodzież w działaniu”.
  • Strefa Dobrego Słowa
    02 września 2010
    Samodzielne wykonanie kartek okolicznościowych zdobionych metodą embossingu oraz modnej biżuterii z kolorowych kamyków, zabawnych zwierzaków z masy solnej i świątecznych ozdób z makaronu.
  • 01 września 2010
Katalog online

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Wypisz