Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2010

 • Projekt Lacrosse: zabawa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym
  28 maja 2010
  28 maja nieformalna grupa młodzieży ANI-MUSZ w ramach projektu Lacrosse realizowanego ze środków europejskiego programu „Młodzież w działaniu” odwiedziła Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle, by włączyć do projektowej zabawy jego wychowanków.
 • Spotkanie DKK
  25 maja 2010
 • „Kiedy świat był jeszcze młody” czyli tradycyjne zabawy z ANI-MUSZem
  16 maja 2010
  „Raz dwa trzy, Baba Jaga patrzy”, „Budujemy mosty...”, „Chodzi lisek koło drogi” to początek długiej listy tradycyjnych zabaw, do których zaprasza grupa ANI-MUSZ w ramach projektu „Lacrosse” realizowanego ze środków europejskiego programu „Młodzież w działaniu”.
 • Regionalne proziaki i wiersze – spotkanie z Marią Tomasik
  13 maja 2010
  W ramach Tygodnia Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyła się promocja tomiku Marii Tomasik „Ogród wspomnień : wybór wierszy i inscenizacji”.
 • Relacja ze spotkania z Marcinem Brykczyńskim
  13 maja 2010
  Dlaczego Pan Kanarek dość miał klatki? Skąd się wziął Niebieski Ptak? Kto chciał mieć czarna muszkę i melonik? Na te i inne pytania odpowiedzi poznały dzieci biorące udział w spotkaniu z Marcinem Brykczyńskim.
 • Oficjalna półka bookcrossingowa w jasielskiej bibliotece
  13 maja 2010
  Od dnia 15 maja 2010 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle oficjalnie działa półka bookcrossingowa. Na stronie internetowej www.bookcrossing.pl znajduję się informacja o powstaniu nowej półki w MBP w Jaśle oraz wykaz książek „uwolnionych” przez bibliotekę.
 • Relacja ze spotkania z Tadeuszem Dąbrowskim
  12 maja 2010
  12 maja 2010 r. w ramach projektu „Twórcy, Słowa, Obrazy” w MBP w Jaśle odbyło się spotkanie z Tadeuszem Dąbrowskim, poetą, laureatem nagrody Kościelskich w 2009 r. za książkę poetycką Czarny kwadrat.
 • Wizja życia według Herberta
  12 maja 2010
  W ramach V Festiwalu Poezji i Prozy 12 maja 2010 r. odbyła się prelekcja Barbary Sokołowskiej i Kamila Sokołowskiego „Dokąd poszli tamci? – zrozumieć Przesłanie Pana Cogito”, adresowana głównie do słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podstawą do rozważań na temat życia był wiersz Zbigniewa Herberta „Przesłanie Pana Cogito”.
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz