Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2010

 • Projekt Lacrosse: zabawa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym
  28 maja 2010
  28 maja nieformalna grupa młodzieży ANI-MUSZ w ramach projektu Lacrosse realizowanego ze środków europejskiego programu „Młodzież w działaniu” odwiedziła Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle, by włączyć do projektowej zabawy jego wychowanków.
 • Spotkanie DKK
  25 maja 2010
 • „Kiedy świat był jeszcze młody” czyli tradycyjne zabawy z ANI-MUSZem
  16 maja 2010
  „Raz dwa trzy, Baba Jaga patrzy”, „Budujemy mosty...”, „Chodzi lisek koło drogi” to początek długiej listy tradycyjnych zabaw, do których zaprasza grupa ANI-MUSZ w ramach projektu „Lacrosse” realizowanego ze środków europejskiego programu „Młodzież w działaniu”.
 • Regionalne proziaki i wiersze – spotkanie z Marią Tomasik
  13 maja 2010
  W ramach Tygodnia Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyła się promocja tomiku Marii Tomasik „Ogród wspomnień : wybór wierszy i inscenizacji”.
 • Relacja ze spotkania z Marcinem Brykczyńskim
  13 maja 2010
  Dlaczego Pan Kanarek dość miał klatki? Skąd się wziął Niebieski Ptak? Kto chciał mieć czarna muszkę i melonik? Na te i inne pytania odpowiedzi poznały dzieci biorące udział w spotkaniu z Marcinem Brykczyńskim.
 • Oficjalna półka bookcrossingowa w jasielskiej bibliotece
  13 maja 2010
  Od dnia 15 maja 2010 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle oficjalnie działa półka bookcrossingowa. Na stronie internetowej www.bookcrossing.pl znajduję się informacja o powstaniu nowej półki w MBP w Jaśle oraz wykaz książek „uwolnionych” przez bibliotekę.
 • Relacja ze spotkania z Tadeuszem Dąbrowskim
  12 maja 2010
  12 maja 2010 r. w ramach projektu „Twórcy, Słowa, Obrazy” w MBP w Jaśle odbyło się spotkanie z Tadeuszem Dąbrowskim, poetą, laureatem nagrody Kościelskich w 2009 r. za książkę poetycką Czarny kwadrat.
 • Wizja życia według Herberta
  12 maja 2010
  W ramach V Festiwalu Poezji i Prozy 12 maja 2010 r. odbyła się prelekcja Barbary Sokołowskiej i Kamila Sokołowskiego „Dokąd poszli tamci? – zrozumieć Przesłanie Pana Cogito”, adresowana głównie do słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podstawą do rozważań na temat życia był wiersz Zbigniewa Herberta „Przesłanie Pana Cogito”.