Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2012

 • Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy: Zakończenie wakacji
  31 sierpnia 2012
  Dobiegł końca wakacyjny cykl spotkań dla dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Czy słońce czy deszcz, u nas zawsze było pogodnie i wesoło, dzięki rozmaitym, kreatywnym zajęciom oraz niespodziankom, jakie przygotowano specjalnie z myślą o różnorodnych zainteresowaniach najmłodszych.
 • Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy: Wakacyjna przygoda z wolontariatem
  31 sierpnia 2012
  W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle zakończyliśmy wakacyjny cykl spotkań z przygodą i rozrywką powlekaną słońcem i kolorami, jakie towarzyszyły najmłodszym odwiedzającym Zakątek.
 • Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy 28-30 sierpnia 2012
  28 - 30 sierpnia 2012
  W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci wypoczywające w mieście.
 • Sieciaki na wakacjach!
  22 sierpnia 2012


  Zapraszamy na wakacyjny piknik edukacyjny „Sieciaki na wakacjach”, który odbędzie się 22 sierpnia 2012 r. o godz. 12.00. Impreza organizowana jest przy współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje i Fundacją Orange.
   

 • Piknik: Dzieci w sieci na wakacjach
  22 sierpnia 2012
  Łamigłówki, krzyżówki, wykreślanki i kolorowanki to dobry pomysł na to, by dowiedzieć się jak bezpiecznie poruszać się w sieci. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbył się piknik „Sieciaki na wakacjach” w którym wzięli udział mali i duzi uczestnicy wspólnej zabawy.
 • Kluby: Szkło, przez które można obserwować świat
  21 sierpnia 2012

  21 sierpnia 2012 r. odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. Klubowicze dyskutowali o książce Andresa Trapiello „Żywoty Cervantesa”.

   

 • W Słonecznym Zakątku Dobrej Zabawy: piknik, żagle, wesołe wierszyki, gra z żywymi pionkami
  20 sierpnia 2012

  Wirtualny plac zabaw, wielobarwna tęcza i rozhasane słownie zabawy z rozsypanek literowych, to zeszłotygodniowe atrakcje Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci wypoczywające w mieście.

 • Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy zaprasza do odwiedzin
  13 sierpnia 2012


  Gra z żywymi pionkami, ozdoby z makaronu, papierowe latawce-ptaki i mnóstwo krzyżówek, rebusów i zagadek - w Bibliotece trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci wypoczywające w mieście.
   

 • Sposób na zaczarowane lato
  10 sierpnia 2012
  Zabawne wierszyki, kolorowe kredki do malowania tatuaży i bańki mydlane to niezawodne sposoby na zaczarowanie lata. Przekonali się o tym uczestnicy kolejnego wakacyjnego spotkania Klubu Czytających Rodzin.
 • To we mnie jest - spotkanie z B. Samborską
  09 sierpnia 2012
  Bernadeta Samborska była bohaterką spotkania zorganizowanego przez Klub „Michalina” i Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle. Jej pierwsze wiersze ukazały się w antologii „Potok słów”, w gronie poetów – Marii Cisoń, Józefy Trznadel i Pawła Wałczyka.