Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2012

 • Festiwal: Poezja, boks i religia
  01 października 2012
  1 października 2012 r. Klub Inicjatyw Artystycznych WSCHÓD działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle gościł Krzysztofa Szeremetę - poetę, studenta krytyki literackiej i amatora mocnych wrażeń sportowych.
 • VII Festiwal Poezji i Prozy!
  28 września - 05 października 2012
  Po raz siódmy zapraszamy wszystkich miłośników literatury i nie tylko na Festiwal Poezji i Prozy, który rozpocznie się 28 września i będzie trwał do 5 października 2012 r. W programie znajdą się m.in. spotkania autorskie dla dorosłych i dla dzieci, warsztaty literackie i filmowe, projekcje filmowe oraz jak zwykle koncert piosenki poetyckiej. Wstęp na wszystkie imprezy w ramach festiwalu jest bezpłatny.
 • Projekty: Książka radość niech przynosi…
  28 września 2012
  Małgorzata Berwid, mama Molików książkowych i pomysłodawczyni programu oraz pisemka „Ciuchcia” spotkała się z najmłodszymi w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle podczas Festiwalu Poezji i Prozy. W spotkaniach wzięły udział dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3, Bajkowego Prywatnego Przedszkola i Klubu Czytających Rodzin.
 • Kluby: Wietrze mój wietrze...
  25 września 2012
  "Słońce gaśnie i blednie, mgła rozciąga się wokół i nić babiego lata w ugory i wrzosy wplata" – wierszem Józefy Trznadel rozpoczęło się wrześniowe spotkanie Klubu „Michalina”.
 • WSCHÓD - rusza nowy Klub dla młodych artystów!
  20 września 2012
  Kilka młodych osób, garść pomysłów, masa wysiłku i jedna idea - zrzeszenie młodych, jasielskich artystów. W Bibliotece rusza Klub Inicjatyw Artystycznych WSCHÓD. Już wkrótce spotkanie inauguracyjne!
 • KIAW: Niezwykły WSCHÓD popołudniową porą
  20 września 2012
  Po długiej i ciężkiej „nocy” przygotowań, wyrzeczeń oraz zwątpień w swoje siły, teraz możemy z radością patrzeć na nowy WSCHÓD. Wschód, który miejmy nadzieję będzie zwiastunem pięknego dnia dla artystycznego Jasła. Ale... o co chodzi?
 • Spotkanie DKK: Strefy półmroku, wysepki jasności
  18 września 2012
  Podczas ostatniego spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki toczyła się żywa i pełna refleksji dyskusja o książce "Dom na rozdrożu" Ewy Bieńkowskiej.
 • Latarnicy Polski Cyfrowej w MBP w Jaśle
  06 września 2012
  Biblioteka dołączyła do kampanii Polska Cyfrowa Równych Szans, która promuje i upowszechnia kompetencje cyfrowe pośród dorosłych Polaków. Cyklicznie organizowane są warsztaty komputerowe i internetowe dla aktywnych seniorów.
 • Nagroda specjalna dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle
  05 września 2012
  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle znalazła się w gronie bibliotek, które otrzymały specjalne nagrody jubileuszowe z okazji 95.lecia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, w konkursie na najlepszy program Tygodnia Bibliotek.
 • Wystawa: Podkarpackie smaki
  01 września - 05 października 2012
  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do obejrzenia wystawy „Podkarpackie smaki”.
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz