Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2017

 • Kluby: Nie panikuj! To tylko gra...
  29 sierpnia 2017

  Każdy chce, żeby jego życie było interesujące, żeby coś się działo, ale czy udział w grze to dobry pomysł na urozmaicenie szarej rzeczywistości? Klubowicze z Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki „Zaczytani” na spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle 29 sierpnia  2017 dyskutowali o podobieństwach i różnicach między dwoma powieściami,   Nerve   Jeanne Ryan i  Pani ka Lauren Oliver.  

 • Kluby: Trofea myśliwego czyli „Układ zamknięty”
  21 sierpnia 2017

  21 sierpnia 2017 r. w Klubie Powiększania Wyobraźni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle rozmawialiśmy o filmie Ryszarda Bugajskiego „Układ zamknięty”.

 • Kluby: Lato jak stół biesiadny
  07 sierpnia 2017

  7 sierpnia 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle  odbyło się  spotkanie Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina”.

 • Cykle: PÓŁmetek w Literackim ZOO
  01 sierpnia 2017
  W wakacyjnym Literackim ZOO dzieci przemierzały stepy, pustynie i amazońską dżunglę, aby spotkać niezwykłe zwierzęta i poznać ich tajemnice. Fascynujące sekrety przyrody, barwne anegdoty, humor i ogromna dawka wiedzy, towarzyszyła dzieciom podczas wspólnych spotkań.
 • Akcje: Animujemy przestrzeń! Targi Miast Partnerskich połączone z otwarciem Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej z MBP w Jaśle
  28 - 29 lipca 2017

  W dniach 28-29 lipca br. Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zapraszają na Targi Miast Partnerskich organizowane w ramach projektu „W Karpaty w inne klimaty. Transgraniczna oferta turystyczna Jasło -  Humenne”. Targi połączone będą z otwarciem Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle.

 • Akcje: Kolorowe podróże dla małych i dużych
  28 - 29 lipca 2017
  Szlaki malowane wyobraźnią, własnoręcznie ozdobione pojazdy, feeria baniek mydlanych oraz najbardziej kreatywne książki zamiast tradycyjnych przewodników – 28 i 29 lipca najmłodsi uczestnicy Targów Miast Partnerskich połączonych z otwarciem Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle wyruszyli w pełną kolorów i pomysłów podróż. O twórcze atrakcje dla dzieci i rodzin odwiedzających Targi zadbała Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle.
 • W dniu 28 lipca 2017 r. - nieczynna Filia nr 1
  27 - 28 lipca 2017

  W dniu 28 lipca 2017 r. (piątek) Filia nr 1 (ul. Sobniowska 34) Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle będzie nieczynna.

 • Wyrazy współczucia z powodu śmierci taty
  27 lipca 2017

  Koleżance Agnieszce Olszewskiej wyrazy współczucia z powodu śmierci TATY składają koleżanki i koledzy

 • Akcje: Sieciaki – w Internecie bezpieczne dzieciaki!
  19 lipca 2017

  Kim są Sieciaki? Jakie niebezpieczeństwo może czyhać na dzieci w Internecie? I jakich zasad przestrzegać, aby pewnie serfować w sieci? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć wspólnie z uczestnikami pikniku edukacyjnego „Sieciaki na wakacjach”,  19 lipca 2017 roku o godz. 12.00 w Centrum Informacji Lokalnej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

 • Akcje: Sieciaki – internetowe super dzieciaki!
  19 lipca 2017

  Co można robić w Internecie? I o czym warto pamiętać, aby bezpiecznie z niego korzystać? W jakie zasadzki możemy wpaść w sieci? Kim jest Kompel i Netka? Na te pytania odpowiedzieli 19 lipca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle uczestnicy pikniku edukacyjnego „Sieciaki na wakacjach”