Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2017

 • Kluby: Edith Piaf – caryca francuskiej piosenki
  20 lutego 2017

  20 lutego br. w Dyskusyjnym Klubie Książki „Liberatorium” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle rozmawialiśmy o Edith Piaf.  W dyskusji pomógł nam m.in. film Oliviera Dahana i książka Joanny Rawik „Edith Piaf. Ptak smutnego stulecia”

 • Akcje: Walentynki z książką w Bibliotece
  14 - 18 lutego 2017
  W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle: w Wypożyczalni dla Dorosłych, Oddziale dla Dzieci i Młodzieży oraz Filii nr 2 i Filii nr 3 miłośnicy czytania mieli okazję w Walentynki i nie tylko zabrać książki na randkę w ciemno. Akcja trwała od 14 do 18 lutego br.
 • Kluby: Walentynki z „Michalinami”
  13 lutego 2017

  13 lutego br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina”.

 • Wystawy: JaSIELSKIE Śródziemie
  10 lutego 2017

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę pn. JaSIELSKIE Śródziemie. Wystawa jest rezultatem warsztatów literacko-fotograficznych oraz licznych wędrówek miejskich jasielskiej młodzieży (uczniów Gimnazjum nr 1, 2 i 4), którzy pośród otaczającej ich przestrzeni szukali odniesień do świata literackiego. Inspiracją do wspólnych poszukiwań stała się fabuła Władcy Pierścieni J. R. R. Tolkiena.

 • Kluby: Krawcowa bardzo pomysłowa!
  10 lutego 2017

  W piątkowe popołudnie 10 lutego br. za sprawą książki Krawcowe Doroty Gellner uczestnicy spotkania Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle przenieśli się do pełnej twórczych pomysłów krawieckiej pracowni.

 • Wystawy: Sylwetki znanych jaślan
  07 lutego 2017

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę pn. „Jaślanie w zbiorach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle”.

 • Cykle: Wędrówki po baśniowej ścieżce
  01 lutego 2017
  Ekscytujące przygody fantastycznych postaci oraz ich magiczne atrybuty ubarwiły i zaczarowały zimowe spotkania z baśnią w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.
 • Cykle: Tajemna wiedza płynie z bajki
  01 lutego 2017

  Czym jest morał i w której ukrył się opowieści – zastanawiali się najmłodsi podczas spotkań feryjnych Baśniowy eliksir w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

 • Cykle: W poszukiwaniu klucza do Baśniowej Krainy
  01 lutego 2017

  Gdzie podział się klucz otwierający drzwi do świata baśni? Odpowiedź znaleźli mali uczestnicy zajęć feryjnych Baśniowy eliksir w Filii nr 3 Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, podróżując przez dzikie dżungle, pełne egzotycznych zwierząt i rozmawiając z drzewami oraz aniołami.

 • Cykle: Baśniowo, magicznie i kolorowo
  31 stycznia 2017

  Jak pokonać ziejące ogniem smoki? O czym marzą księżniczki? Czy złota rybka spełnia wszystkie życzenia i skąd się bierze śnieg? Takie pytania zadawali uczestnicy feryjnych zajęć Baśniowy eliksir w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, słuchając klasycznych baśni znanych autorów oraz opowieści z różnych stron świata.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz