Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2014

 • Cykle: Egzotycznie i kolorowo
  20 sierpnia 2014

  Schodkowe piramidy Azteków, pełne egzotycznych zapachów i rytmów bazary Maroka, weneckie gondole – to tylko niektóre odkrycia dokonane w minionym tygodniu przez małych globtroterów. W zajęciach z cyklu Baśnie z czterech stron świata w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle wzięło udział ponad sześćdziesięciu uśmiechniętych podróżników.

 • Kluby: Horror dla nastolatek
  19 sierpnia 2014

  Co się stało z Eweliną? Czy las otaczający dom Eweliny jest magiczny? Czy przyroda może dokonać zemsty?

 • Cykle: Podróże po baśniowych kontynentach
  18 sierpnia 2014

  Pióropusze z tęczowych piór, azjatyckie barwne ptaki, holenderskie wiatraki i afrykańskie maski urozmaiciły kolejny wakacyjny tydzień podróżnikom po baśniowej mapie świata w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. W zajęciach wzięło udział prawie 70 dzieci.

 • Kluby: Kolorowa gama
  07 sierpnia 2014
  Co to takiego dźwięk i jak go wydobyć? Czy można zagrać wicher na morzu i ciszę? Tego wszystkiego dowiedzieli się 7 sierpnia br. członkowie Klubu Czytających Rodzin podczas spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.
 • Akcje: Wakacyjna frajda - Piknik Sieciaków
  06 sierpnia 2014
  Co to takiego antywirus? Jak nazywa się program do odwiedzania stron www. i do czego można wykorzystać Internet? Pytaniom i odpowiedziom nie było końca. 6 sierpnia br. dzieci z Klubu Sieciaka oraz uczestnicy wakacyjnych zajęć Baśnie z czterech stron świata w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle wzięli udział w pikniku edukacyjnym „Sieciaki na wakacjach”.
 • Cykle: Mali globtroterzy w akcji!
  05 - 07 sierpnia 2014
  Sieciakowy zawrót głowy, podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni, odwiedziny u Krecika i tajemnicze tam-tamy z zakodowanymi komunikatami. Za nami kolejny tydzień wakacyjnych zajęć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, w których wzięło udział ponad 40 dzieci.
 • Cykle: Podróże małe i duże
  01 sierpnia 2014
  Wizyta na dachu świata, słoneczne bajanie na oceanie fantazji, afrykańska radość tworzenia biżuterii i wycieczka po kranie mody i dobrego smaku. Za nami kolejny tydzień wakacyjnych zajęć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, w których wzięło udział ponad 60 dzieci.
 • Cykle: Wakacyjne wędrówki w bibliotece
  28 lipca 2014

  Wielki Mur Chiński, wizyta u angielskiej królowej i brazylijskie amulety - mali podróżnicy z jasielskiej biblioteki dzielnie wędrują egzotycznymi szlakami. Za nami kolejny tydzień wakacyjnych zajęć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, w których wzięła udział prawie setka dzieci.

 • Wolontariat, biblioteka, przyszłość!
  25 lipca 2014

  Jak zarządzać swoim czasem i pogodzić wszystkie obowiązki? Dlaczego warto uczestniczyć w praktykach czy stażach? Jak napisać dobre CV i zdobyć wymarzoną pracę? Te zagadnienia poznawali wolontariusze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, którzy uczestniczyli w szkoleniu „Kreatywnie! Zarządzanie czasem, zarządzanie przyszłością” 25 lipca b. r.

 • Cykle: Egzotyczne opowieści
  18 lipca 2014

  Indiańskie totemy, gwatemalskie baśnie i Żabi książę - za nami kolejny tydzień wakacyjnych zajęć dla dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle! W zajęciach z cyklu Baśnie z czterech stron świata wzięło udział ponad sześćdziesiąt uśmiechniętych małych podróżników.